„Verpaalen Soft Fruit“ pradėjo dirbti minkštųjų vaisių sektoriuje kaip braškių gamintojas. Iš pradžių  jos buvo auginamos atviruose laukuose, dabar visa gamyba užima  +/- 4 šiltnamių hektarus..

Šiltnamyje yra produkcija Elsanta augalų padėkluose,  kuriuos vasarą galima švelniai keisti.

Nuo pat įmonės pradžios „Verpaalen Soft Fruit“ jau turėjo ilgą patirtį augalų auginime. Ši patirtis auginant savo augalus šiltnamiuose, paskatino 2001 m. pradėti pardavinėti „Verpaalen Soft Fruit“ padėklus augalams.

„Verpaalen Soft Fruit“ dabar galite pasirinkti pjuvenas, sodinukus, augalus ant mini padėklų  ir augalus ant padėklų individualioms braškių veislėms, atsižvelgiant į kliento pageidavimus.

Gamyklos kokybė ir energija stebimi viso gamybos proceso metu. Aukščiausia kokybė, Naktuinbouw sertifikatai (Nyderlandų sodininkystės inspekcijos tarnyba), motininiai augalai naudojami kaip pagrindinės medžiagos. Visas procesas nuo motininių augalų iki augalo padėkle yra prižiūrimas „Verpaalen Soft Fruit“.

Kliento pageidavimai ir reikalavimai yra apsaugoti atidžiai stebint žiedų krūmelių sklaidą ir konstrukciją, atliekant žiedų krūmelių bandymus. Kiekvienas klientas visada gauna žiedų gėlių krūmelių testą.

Galite susisiekti su mumis dėl personalizuotų  „Naktuinbouw“ sertifikuotų augalų, kurie itin plinta ir turi didelį gamybos potencialą. Taigi susisiekite su mumis dabar ir susitarkime!